STREFA REKREACJI W OGRODZIE

STYL NOWOCZESNY MINIMALISTYCZNY

PROJEKTOWANE ELEMENTY

PERGOLA – ŚCIEŻKI – RABATY – NASADZENIA ROŚLINNE – MEBLE OGRODOWE – KOMINEK ZEWNĘTRZNY – WGŁĘBNIK

PERGOLA

Kluczowym elementem projektowanego fragmentu ogrodu jest minimalistyczna pergola, która dodaje subtelnego uroku i staje się osią przestrzeni rekreacyjnej. Jej prosta forma, utrzymana w neutralnej kolorystyce, tworzy spokojne miejsce do wypoczynku i relaksu. Obejmuje zarówno część z kompletem wypoczynkowym mebli z technorattanu jak też stół jadalniany.

ŚCIEŻKI

Geometryczne ścieżki z jasnych, naturalnych materiałów układają się w rytmiczny wzór, podkreślając prostotę i porządek ogrodu. Zapewniają funkcjonalność i łatwy dostęp do różnych obszarów, zachowując jednocześnie minimalistyczną estetykę.

WGŁĘBNIK

Wgłębnik jako niezwykle ważny element tego fragmentu ogrodu. Jego geometryczne kształty, proste linie i minimalistyczny design nadają przestrzeni elegancki i nowoczesny wygląd. We wgłębniku umieszczono gazowy kominek zewnętrzny tworząc wyjątkowe miejsce do spotkań w większym gronie jak też samotnej kontemplacji.

RABATY

Ozdobne rabaty, utrzymane w prostokątnych formach, są miejscem dla pojedynczych, starannie wybranych roślin. Minimalistyczna ilość gatunków, skomponowanych z dbałością o kolorystykę, tworzy spójny obraz i podkreśla prostotę ogrodu.

NASADZENIA ROŚLINNE

Zieleń w ogrodzie to delikatne nasadzenia roślinne, precyzyjnie rozmieszczone w wyznaczonych obszarach. Starannie dobrane gatunki, o spokojnych kształtach i neutralnych barwach w połączeniu z mocnymi akcentami kolorystycznymi wprowadzają harmonię do minimalistycznego krajobrazu.

KOLORYSTYKA

Dominujące kolory to odcienie bieli, szarości i zieleni, które współgrają ze sobą, tworząc spokojną paletę barw. Minimalizm kolorystyczny jest kluczowy dla osiągnięcia elegancji i prostoty w ogrodzie.