OGRÓD PRZYDOMOWY W JAWORZNIE

ROJEKTOWANE ELEMENTY

ŚCIEŻKI – RABATY – NASADZENIA ROŚLINNE – PALENISKO – WARZYWNIK – OŚWIETLENIE OGRODOWE – OTOCZENIE TARASU

ŚCIEŻKI

Geometryczne ścieżki z jasnych, naturalnych materiałów układają się w rytmiczny wzór, podkreślając prostotę i porządek ogrodu. Zapewniają funkcjonalność i łatwy dostęp do różnych obszarów, zachowując jednocześnie minimalistyczną estetykę.

RABATY

Ozdobne rabaty, utrzymane w prostokątnych formach, są miejscem dla pojedynczych, starannie wybranych roślin. Minimalistyczna ilość gatunków, skomponowanych z dbałością o kolorystykę, tworzy spójny obraz i podkreśla prostotę ogrodu.

NASADZENIA ROŚLINNE

Zieleń w ogrodzie to delikatne nasadzenia roślinne, precyzyjnie rozmieszczone w wyznaczonych obszarach. Starannie dobrane gatunki, o spokojnych kształtach i neutralnych barwach, wprowadzają harmonię do minimalistycznego krajobrazu.

KOLORYSTYKA

Dominujące kolory to odcienie bieli, szarości i zieleni, które współgrają ze sobą, tworząc spokojną paletę barw. Minimalizm kolorystyczny jest kluczowy dla osiągnięcia elegancji i prostoty w ogrodzie.

PALENISKO

Palenisko w nowoczesnym stylu to połączenie elegancji i innowacyjnego designu, doskonały element wystroju, który zapewni nie tylko ciepło, ale także unikalny i nowoczesny wygląd przestrzeni.

WARZYWNIK

Mały warzywnik w formie wyniesionej rabaty, zapewni możliwość uprawy ulubionych warzyw czy też ziół, zachowując jednocześnie estetyczny wygląd ogrodu, nawet przy ograniczonej przestrzeni.

OŚWIETLENIE OGRODOWE

oświetleniu ogrodowe w postaci kul świetlnych stworzy przyjemną i subtelną atmosferę, podkreślając jednocześnie piękno roślin i innych elementów ogrodu oraz pozwoli cieszyć się ogrodem również wieczorem