System budowy ogrodów wertykalnych

PIXEL GARDEN

     Pixel Garden to unikalny system do budowania ogrodów wertykalnych popularnie nazywanych ścianami kwiatowymi. Pełniąc funkcje dekoracyjne i użytkowe może być wykorzystywany do budowy pionowych ogrodów w postaci na przykład ścianek działowych, ekranów akustycznych, ogrodzeń czy parkanów. Pixel Garden wyznacza nowy standard w projektowaniu przestrzeni z wykorzystaniem roślinności, wprowadzając w otoczenie świeżość, zapach i kolor.

Zestaw składa się ze skrzynki i osadzonych w niej dwóch doniczek. Elementy są tak zaprojektowane, że składane ze sobą pozwalają na budowę całych ścian z unikatową ideą nawadniania.

Ogrody wertykalne Pixel Garden dają ogromne możliwości aranżacyjne. Kwiaty w niewielkich doniczkach niczym piksele komponują się w barwne obrazy. Pozwalają tworzyć rozmaite wariacje kolorystyczne, kwitnące mozaiki, kwiatowe napisy i wyszukane wzory, osiągając spektakularny efekt wizualny.

Dwa rozmiary modułów

PIXEL GARDEN PG 09

(średnica doniczki 90mm)

40 szt. modułów PG 09 na 1m2.

Rozmiar modułu sugerowany

na małe powierzchnie.

PIXEL GARDEN PG 14

(średnica doniczki 140mm)

18 szt. modułów PG 14 na 1m2.

Rozmiar modułu sugerowany

na duże powierzchnie.

Dwa kolory modułów

jasno szary

czarny

Ogród w mieszkaniu i niebanalna zieleń we wnętrzach

Kwiatowe ściany to obecnie jedno z najmodniejszych rozwiązań w aranżacji wnętrz. Poczuj się bliżej natury tworząc strefę relaksu w Twoim domu, ożywiając przestrzeń nadając niezwykłą atmosferę.

Doskonałe rozwiązanie przy aranżacji Twojego balkonu

System Pixel Garden świetnie sprawdza się w miejscach o ograniczonej powierzchni takich jak balkon. Napełnienie układu zapewnia równomierny i stały dostęp do wody przez wiele dni wpływając na zdrowy wygląd roślin.

Zintegrowane systemy nawadniania

Zasilanie wodą z sieci wodociągowej

1. zawór od źródła wody

2. elektrozawór 230V

3. sterownik czasowy

Zamknięty obieg wody

1. zbiornik na wodę

2. filtr

3. pompa samozasysająca

INSTAGRAM