Wykorzystując funkcjonalność modułów Pixel Garden, stworzono nową serię aluminiowych ścian mobilnych, umożliwiających dowolną kreację przestrzeni.

Ścianki mobilne, wyposażone w zintegrowany system nawadniania, są doskonałym rozwiązaniem w przestrzeniach, gdzie często zmienia się aranżację wnętrz.Takie rozwiązanie sprawdza się także we wnętrzach restauracyjnych, biurowych jak i prywatnych. Produkty serii Alu Line wyróżniają się prostą formą, nowoczesnym designem oraz użyciem wysokiej jakości materiałów do ich produkcji. Opatentowany system nawadniania, pozwala na bezobsługowy serwis. Innowacyjne rozwiązanie wyróżnia lekkość i stabilność konstrukcji, a system kół pozwala na łatwe przemieszczanie ściany według indywidualnych potrzeb. Rozwiązanie to nie tylko sprawdza się jako element zielonych stref relaksu, ale również jest efektownym elementem dekoracyjnym na targach i imprezach czasowych. Zaletą produktu jest możliwość aranżacji pionowego ogrodu po obu stronach ściany.

Zintegrowany system nawadniania

     Ścianki mobilne oparte są na technologii Pixel Garden wyposażone są w zintegrowany system podlewania, który sprawia, że zaaranżowany na ścianie ogród posiada kompleksowe nawodnienie wszystkich roślin. Stabilna konstrukcja oraz system kół pozwalają na bezproblemowe przemieszczanie ściany i wykorzystanie jej w różnych przestrzeniach.

Szeroka gama zastosowań

     Ściany mobilne serii Alu Line, doskonale sprawdzają się w trakcie eventów plenerowych, przestrzeniach publicznych i biurowych, w domu, jako element zielonych stref relaksu lub efektowna dekoracja na targach i imprezach czasowych.

Zastosowanie produktów serii Alu Line jest świetnym rozwiązaniem dla przestrzeni biurowych, mając na celu polepszenie komfortu pracowników oraz klientów. Dzięki systemowi mobilnemu możliwe jest aranżowanie zielonych przestrzeni według indywidualnych potrzeb.

Alumiowe ramy wiszące

     W tej samej technologii zostały opracowane  również aluminiowe ramy wiszące. Produkt jest dostępny w naszej ofercie na zamówienie. Dowolna ilość modułów Pixel Garden może zostać oprawionaw aluminiową ramę tworząc zielony obraz.

Ogrody wertykalne, zwane ogrodami pionowymi lub zielonymi ścianami, są interesującą propozycją aranżacji przestrzeni z wykorzystaniem roślin. Oferowany przez nas system Pixel Garden, oparty na elementach (modułach), składających się ze skrzynki i dwóch doniczek, jest prosty i szybki w montażu. Konstrukcja wyposażona jest w opatentowany przez naszą firmę system nawadniania, wyróżniający nasz produkt na rynku. Dzięki zastosowaniu modułów, zwanych Pixelami, możliwe jest tworzenie kompozycji w różnych rozmiarach, a wyjmowane z konstrukcji doniczki sprawiają, że kompozycję zieleni można dowolnie zmieniać. Rama może być pomalowana na dowolny kolor.

INSTAGRAM