CICHY ZAKĄTEK W OGRODZIE

STYL NOWOCZESNY MINIMALISTYCZNY

PROJEKTOWANE ELEMENTY

PERGOLA – ŚCIEŻKI – MURKI OPOROWE – RABATY – NASADZENIA ROŚLINNE – MEBLE OGRODOWE – OGRODZENIE

PERGOLA

Centralnym elementem ogrodu jest minimalistyczna pergola, która dodaje subtelnego uroku i staje się osią przestrzeni rekreacyjnej. Jej prosta forma, utrzymana w neutralnej kolorystyce, tworzy spokojne miejsce do wypoczynku i relaksu.

ŚCIEŻKI

Geometryczne ścieżki z jasnych, naturalnych materiałów układają się w rytmiczny wzór, podkreślając prostotę i porządek ogrodu. Zapewniają funkcjonalność i łatwy dostęp do różnych obszarów, zachowując jednocześnie minimalistyczną estetykę.

MURKI OPOROWE

Stylowe murki oporowe wykonane z gładkiego betonu stanowią subtelne podziały przestrzeni, jednocześnie pełniąc funkcję ozdobną. Ich geometryczne formy nadają ogrodowi nowoczesny charakter, a równocześnie utrzymują minimalistyczną równowagę.

RABATY

Ozdobne rabaty, utrzymane w prostokątnych formach, są miejscem dla pojedynczych, starannie wybranych roślin. Minimalistyczna ilość gatunków, skomponowanych z dbałością o kolorystykę, tworzy spójny obraz i podkreśla prostotę ogrodu.

NASADZENIA ROŚLINNE

Zieleń w ogrodzie to delikatne nasadzenia roślinne, precyzyjnie rozmieszczone w wyznaczonych obszarach. Starannie dobrane gatunki, o spokojnych kształtach i neutralnych barwach, wprowadzają harmonię do minimalistycznego krajobrazu.

KOLORYSTYKA

Dominujące kolory to odcienie bieli, szarości i zieleni, które współgrają ze sobą, tworząc spokojną paletę barw. Minimalizm kolorystyczny jest kluczowy dla osiągnięcia elegancji i prostoty w ogrodzie.